ANDROID CİHAZ İÇİN 6 AY

SERA6M
-18%

180 TL

Liste fiyatı: 220 TL
IPTV BOX PRO ÖZEL ANDROİD YAZILIM İstediğiniz zaman istediğiniz yerde IPTV izleyebilirsiniz. Kolay kullanım ve pratik ara yüz ile izlemek istediğiniz kanala saniyeler içinde ulaşabilir ve izleyebilirsiniz. 700 üzeri kanal, 6 farklı dilde sinema salonu bas çalıştır filmler, onlarca...

Bu ürün elektronik olarak dağıtılmaktadır..

IPTV BOX PRO ÖZEL ANDROİD YAZILIM
İstediğiniz zaman istediğiniz yerde IPTV izleyebilirsiniz. Kolay kullanım ve pratik ara yüz ile izlemek istediğiniz kanala saniyeler içinde ulaşabilir ve izleyebilirsiniz.

700 üzeri kanal, 6 farklı dilde sinema salonu bas çalıştır filmler, onlarca ebebeyin şifreli yetişkin kanalı ile tüm dünyayı seğredebileceksiniz.

Bu paket android cihazlara sadece 1 defa kurulur. Kurulduktan sonra üyeliğin yenilenmesi bedeli yatırdıkça hizmet yenilenir. Kurulumdan sonra başka bir cihaza programın tekrar kurulum devri yapılmaz. Android cihazlar için servis 1 defa ücretsiz yapılır sonraki talepler ücretlendirilerek yapılmaktadır.

ÇALIŞTIĞI CİHAZLAR
Tüm Android 4.1 ile 6 versiyon arasındaki telefon, tablet, tv box vb android işletim sisteml cihazlarda izleyebilirsiniz.
BİR KULLANICI İÇİN 1 ÜRÜNE 1 DEFA KURULUM YAPILIR. BAŞKA CİHAZLARA VEYA AYNI ÜYELİK İÇİN İKİNCİ KURULUM KESİNLİKLE YAPILMAZ.
BAŞKA CİHAZ İÇİN VE İKİNCİ/ÜÇÜNÜ KURULUM İÇİN KURULACAK CİHAZ SAYISINCA ÜYELİK ALINMALIDIR.
(BU DURUM CİHAZLARIN SIFIRLANMASI, BOZULMASI, DEĞİŞTİRİLMESİ VB. DURUMLAR İÇİN DE GEÇERLİDİR.)

CanalSat , Bein Sports , MoviStar+ , Sky Italia , Sky United Kingdom , Sky Desutch , Nlesat , Mediaset Premum , KNVB , OSN (Orbit Showtime Network) , Polsat , Pink Plus , NovaSat , Turksat , Eutelsat , USA Network , India , Nigeria , Africa , Switzerland , Albania

Henüz yorum yok

Hiçbiri

Farkımız Nedir?

Son Eklenenler