Garanti

IPTV BOX PRO; Satın aldığınız/alacağınız hizmetin KARASAL, UYDU veya KABLOLU yayın olmadığını öncelikle anımsatarak, IPTV= İnternet üzerinden gelen bir yayın olması sebebiyle. Serverlerimizden 5 ile 7 saniye arasında gecikmeli çıkmaktadır. Sonra bağlı olduğunuz Ülke, Ülkede hizmet gösteren internet sağlayıcınız, internet sağlayıcınızın kullandığı terminal şebeke binaları, dağıtıcı kol başları,Binanızdaki router switch ve evinzde olan modem sıralamasıyla beraber kullandığınız cihazın işlemci ve ram yoğunluğuna göre bir gecikme söz konusu olabilmektedir. Bu sebeple size IPTV hizmeti satın aldığınızı anımsatırız. Ayrıca yayınlarımız %85 performansla çalışmaktadır. 

IPTV Box Pro satın alınan üyelik süresi boyunca yayınla ilgili ülkenin yayın kuruluşunun yayın kesmesi/yayına ulaşılmaması veya yayının beklenmedik (doğal afet, elektrik kesimi, sistem güncelleme, frekans güncelleme, yenileme, onarım) kesilmesi durumunda aynı ülkeye ait dillerde farklı kanallar izletme taahütünü devam ettirir.

IPTV Box Pro üyelik bilgilerinin kesinlikle 3ncü şahıs kurum ve kuruluşlarla paylaşılmayacağını garanti eder.

IPTV Box Pro yayıncı kurum kuruluş yada ülkenin ilgili yayını kaldırması ve durdurması durumunda herhangi bir mükellefiyet kabul etmez ve yayın olmayan kanal bilgilerini kaldırır ve diğer yayınlar ile hizmet vermeye devam eder. Bunu satın alan kişi kabul etmiş olur.

Bu garanti koşulları sistem güncelleme, yenileme, onarım vb. teknik işlemler durumunda geçerli değildir.Sistem çalışmaları süresi içinde yayının olmama süreci müşterilere bildirilmez. Bu süreç içerisinde yayınların olmaması gatanti kapsamına girmez. Bu hakları IPTV BOX PRO gizli tutar, değiştirme hakkına izin almak, tebliğ etmeksizin değiştirebilir. Satın alan tüm müşteriler bu şartları kabul etmiş sayılır.