Dikkat Çerez politikaları aktif olduğunuz anımsatmak isteriz. TAMAM

Sıkça Sorulan Sorular

IPTV Nedir?

Vestel - Seg - Altus - Arçelik Smart Tv Uyumlumu?

Üretici firmalar smart yazılımları smart tv ler için önerdiğimiz firma yazılı olan SMART IPTV programına uyumlu değildir. Sadece SAMSUNG ve LG smart tv ler ile ANDROID ödelliği olan (menüde GOOGLE PLAY STORE var ise) smart tv lerde cihaza gerek kalmadan izlersiniz.

IPTV internet kotasını tüketir mi?

IPTV internet üzerinden çalışan bir sistemdir. Haliyle interneti kullanan bir sistem internet kotasını kullanır. HD yayın veriyoruz ne kadar kota yemesiyle ilgili internette araştırma yaparak bilgi bulabilirsiniz.

Neteller ile ödeme nasıl yapılır?

Çok yakında...

Skrill ile ödeme nasıl yapılır?

Çok yakında...

Satın aldım ama üyelik bilgilerim gelmedi. Sorun nedir?

Satın alma işleminizden sonra ödeme bilgileriniz ile (isim soyisim ve telefon numarası) canlı destek operatörlerimize bildirmeniz durumunda üyelik işlemleriniz açılması işlemini hızlandırmış olursunuz. 

11:00 - 23:00 saatleri içerisinde (12 saat) destek veren operatörlerimiz size teknik destek, siparişleriniz, üyelikleriniz ve sorularınız için yardımcı olmak için hizmet vermektedir.

11:00-23:00 saatleri dışında satın aldığınız tüm UYDU Cihazı için olan üyelikler ilk mesai saatinde online yardım yada e-mail ile tarafınıza gönderilecektir.

Android için alınan üyelikler cihaza teknik destek departmanımız uzakltan yükleme yapılacağı için mesai saatleri içinde yükleme yapılmaktadır.

Nasıl satın alabilirim?

Tüm üyelik paketlerini web sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz. Satın almayı tercih ettiğiniz paketi SEPETE EKLE butonu ile kasanıza atarak KASA bölümünden ödeme adımları ile satın almayı gerçekleştirebilirsiniz.

Ödeme Kredi Kartınız ile PAYPAL üzerinde güvenle yapabilirsiniz.

Farklı ödeme yöntemleri (havale, eft, western union, paypal hesapları üzerinde para aktarımı vb.) geçerli değidlr. Kabul edilmez, gönderim durumunda bile geçersiz sayılır ve işlem yapılmaz.

IP Tv için internet bağlantı hızım kaç olmalıdır.

IPTV yüksek bağlantı hızı gerektiren bir sistem gibi görünse de, sistem uzamlarımızın uyarladığı sisteme göre en az 3mbit ve üstü bağlantı yeterlidir. İnternet bağlantı hızınızın minimum 3mbit olması kaliteli yayın seyretmek için yeterlidir. Yüksek kalite HD yayınlar için tavsiye edilen bağlantı hızı 6mbit ve üzeridir. Bağlantınızın Wifi (Kablosuz) olması durumuda, sinyal gücü yüksek olmalıdır. Bu bilgiler sorunsuz altyapı ile hizmet verilmesi durumunda geçerlidir.

IOS Sistemli Iphone, Ipad cihazlarda ip tv izlenirmi?

BirdeYazılıŞekilde Anlatalım.Apple StoreveyaGoogle Play StoredenGSE Smart IPTVUygulamasınıindiriyoruz. Uygulamayıaçıyoruz.Uzaktan Oynatma Listelerine basıyoruz ardından Sağ Yukarıda ( + )Olarak işarete basıyoruz. ArdındanM3U Olarak ekle seçeneğe tıklıyoruz, Playlist adınıİPTVolarak giriyoruz. Aldıgınız M3U LinkiniALTTAKİ kutucuğayapıştırıyoruz. Ardından ilerliyoruzhepsi bu kadar...

Bizim İPTV SİstemlerimizdeKATEGORİ( ÖZELLİĞİ ) oldugu için ,kategorişeklinde gözükecektir..

Örnekvermek gerekirse ;Ulusal Kanallarbi kategori altında.
Film KanallarıBir kategori altında.
Spor Kanallarıbir kategori altında , böylelikle kanal kalabalığı pek yapmamaktadır...

İNDİR

IPTV yayınlarınızı hangi cihazlarda kullanabilirim?

IPTV yayınlarımızı Smart TV, Bilgisayar, Mobil cihazlar, IP tv destekli uydu alıcıları, IP tv box, Android Telefon, Tablet ve Android TV Box cihazları üzerinden izleyebilirsiniz. Android cihazlar için özel yazılımız bulunmaktadır.

Yayınlarınızı test etmem mümkünmüdür?

Paket satın almadan önce 1 saat boyunca ücretsiz olarak yayınlarımızı test edebilirsiniz. Test yayını için canlı yardım bölümünde bulunan operatörlerimizden test yayını isteyebilirsiniz.

Daha fazla test süresi istiyorsanız sitemiz üzerinden test süresi satın alarak daha fazla kullanım sağlayabilirsiniz.

TEST ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Yayın kalitesi nasıldır. Televizyonumdan izleyebilirmiyim?

Yayın kalitesi genel olarak HD seviyesindedir. İnternet bağlantınız 3mbit üstünde sağlıklı ve yeterli ise yüksek kalitede yayının keyfini çıkarırsınız.

IP Tv izlemek için internet gereklimidir?

Evet kesinlikle olmazsa olmaz şey internet bağlantısıdır. Bağlantı hızınızın 8mb olması bile ip tv izlemeniz için yeterlidir. Önerilen bağlantı hızı 3mbit ve üzeridir.

CCCAM Nedir?

Uydulardaki şifreleri çözmeye yarayan yazılım sistemidir. Dreambox 500s, Dreambox Dm 100, Dreambox 600 Pvr, Dreambox 800 Hd Pvr, Dreambox 8000 Hd Pvr Twin Tuner, Gigablue solo, Gigablue SE, Vu Solo, Vu Duo, Vu Uno, Vu ultimo,Atlanta Hd Box, Korax Full Hd, Korax Full X Hd, Silvermax Hd, Baff 2200 Hd, Baff 2000 Full Hd, Media Link, Yumatu Hd, Goldmaster Tüm Ethernetli Modeller, Next Tüm Ethernetli Modeller, Hiremco, Botech, Atlanta 500s, Reelbox vb. Tüm Linux İşletim Sistemli Hd ve Sd uydu alıcılarında rahatlıkla yüklenip kullanılabilir.VE YENİ ÇIKAN BÜTÜN CCCAM SERVER UYUMLU CİHAZLADA ÇALIŞIR.

PAKETLER

94 Kart İle Sizlerleyiz!

HOTBIRD ( 13.0°E )

Skyitalia full + Primafila (prima filalar bütün serverlarda kapalıdır.açıldığı zaman sistemde olacaktır.)
Polsat full SD ve HD
Cyfra+ full SD ve HD
Bis TV SD ve HD
Yetişkin kanallar SD ve HD (REDLİGHT HD,HUSTLER HD,SCT HD ,DORCEL ,PİNKO TV,EXOTİCA TV,REDLİGHT,DXTV2,SCT 4-5-6-7-HQ
PRİVATE SPİCE,PRİVATE TV,,FRENCH LOVER (FR TV) )

ASTRA ( 19.2°E )

Sky Deutschland FULL SD ve HD
HD +
ORF Digital Full SD ve HD
Canal Digitaal Full SD ve HD
Canalsat France Full SD ve HD
Orange France full SD ve HD
TeleSat FULL
TNTSAT FULL
Digital+ Spain Full SD ve HD
Austriasat Full SD ve HD
MTV Networks Full SD ve HD
Tv Vaalanderen

ASTRA ( 23.5° )

Kabel Deutschland
Canal Digitaal SD ve HD
SatelliteBG Full SD ve HD
Sky Link
CS Link

ASTRA ( 28.2°E )

Sky UK FullSD ve HD
View Asia Full SD ve HD
Setanta Full SD ve HD
Nollywood TV SD ve HD

BADR ( 26.0°E )

ALMAJD

EUTELSAT-EUROBIRD 16.0° E

Digitalb
Tring Digital

THOR-INTELSAT 0.8°W

Canal Digital Nordic FULL SD ve HD
Digi Tv
UPC
Rcs

INTELSAT 22°W :

Canalsat Horizons Full SD ve HD

HISPASAT 30°W

TV Cabo SD ve HD
MEO
D+ Spain

ASTRA ( 4.8° )

VİASAT

EUTELSAT – EUROBİRD ( 9.0°E )

Hello HD
MTV
Platforma HD

HELLAS SAT ( 39.0° E)

Polaris Media
Bulsatcom

NİLESAT ( 7.0° W)

Orbit Showtime (OSN)

INTELSAT 12 ( 45.0° E)

Vivacom TV

EUTELSAT ( 36.0° E)

DSTV Multichoice Africa
NTV Plus SD

+ DİĞER UYDULARDA DA DEĞİŞİK PAKET
AÇILMAKTADIR.

Almanya , İtalya , Fransa , Cezayir vs..Dahil Birçok Dünya Ülkesine Paylaşım Vermekteyiz.Bu Kapsamda Alanının En İyisi Olduğumuzu Kullanıcılarımız Bilmektedirler..!

Takılmasız,Donmasız ve Çok Hızlı Şekilde Açılma Garantisi Veriyoruz.

Yayınlar ne kadar geriden geliyor?

KARASAL, UYDU, KABLOLU YAYIN değildir. IPTV= İnternet üzerinden bilgisayarlar aracılığıyla gelen bir yayın olması sebebiyle. Serverlerimizden 5 ile 7 saniye arasında gecikmeli çıkmaktadır. Çıktıktan sonra bağlı olduğunuz Ülke, Ülkede hizmet gösteren internet sağlayıcınız, internet sağlayıcınızın kullandığı terminal şebeke binaları, dağıtıcı kol başları, binanızdaki router switch ve evinizde olan modem sıralamasıyla beraber kullandığınız cihazın işlemci ve ram yoğunluğuna göre bir gecikme söz konusu olabilmektedir. Bu gecikme ülkelere göre ve normal şartlarda 12 saniye ile 90 saniye arasında değişim gösterdiği müşteri dönüşlerinden tespit edilmiştir. Sorunlu ve kalitesiz internet bağlantılarında bu süre daha da uzayabilir.