Televizyon izlemek artık çok keyifli

Posted by   IPTVBOX PRO
17 Eki 2017
iptv sinema

Sürekli dizi, reklam ve güncel olmayan eski filmleri izlemekten sıkıldığınızı çok iyi biliyoruz. Bu konuda iptv ve yayıncılık sektöründe profesyonel olmamız bir tarafa biz de sizin gibi tv izliyoruz. Biz ne izlemek istediğimizi yoğun yayın izleme (prime-time) saatlerinde neler izlemek istediğimizi ve neler izlenmesi istendiğini genel araştırma ve AR-GE departmanımız ile yoğun toplantı, mesai ve tartışmalar sonunda ortaya çıkartıyoruz.

İşte tam o anda mutfağımızda fikirler oluşuyor, bizim ve sizin ne izlediğinizi tam olarak buluyor ve hemen gerekli işlemlere başlıyoruz. Güncel vizyon filmlerini takip ediyoruz. Özel kanallarımızda reklam filmler arası barındırmıyoruz. Sizin sıkılmanızı değil, tv başında keyif almanızı ve izlemek istediğiniz yayınların birden fazla seçeneğini sunarak beğeninize sunuyoruz.

Çok iyi biliyoruz ki; bu yukarıda yazdıklarımızı yapmak bizim için yorucu mesai saatleri ile birlikte sizin beğeni çıtanızı daha yukarıya çıkartmaktadır. Fakat buna sizlerden gelen beğeni yorumları ile daha da şevk alarak biraz daha iyisini yapmaya güç buluyoruz!

Saygılarımızla,
IPTV BOX PRO
MoonStart LLC

Müşteri Yorumları