BİR YIL CCCAM SERVER

-33%

120 TL (34.29)

Liste fiyatı: 180 TL (51.43)
Donmadan ve takılmadan sorunsuzca izleyebileceğiniz Almanya , Italya , Fransa , Cezayir, Hollanda , vs. dahil birçok dünya ülkesine ait uydu kanalları ve paketleri paylaşım vermekteyiz. Tüm dünyada öncü ve gerçek ana kaynak yayıncısı olduğumuz bilinmektedir. Tüm paketin orijinal kartı lokal olup...

bu ürün elektronik özelliktedir.

Donmadan ve takılmadan sorunsuzca izleyebileceğiniz Almanya , Italya , Fransa , Cezayir, Hollanda , vs. dahil birçok dünya ülkesine ait uydu kanalları ve paketleri paylaşım vermekteyiz. Tüm dünyada öncü ve gerçek ana kaynak yayıncısı olduğumuz bilinmektedir.
Tüm paketin orijinal kartı lokal olup yüzlerce uydu paketini içeriğinde barındırmaktadır. Ana kaynak yayıncısı olmamı sebebiyle mükemmel bir kanal geçiş hızı , takılmadan donmadan keyifli izlenim ile TV izlemenin keyfi tadıcaksınız.

KALİTELİ HİZMET VERİYORLAR CİDDEN YORUMLARDAKİ ARKADAŞLARA BENDE KATILIYORUM

bu zamana kadar alıştırmışlar bir üyelik için 2-3 line vermeye satıcılar aldığımda sordum neden tek line veriyonuz diye bana bizde sorun yaşamazsınız ana kaynakçıyız demişti. dedim para boşuna gitti ama yanılmışım bu zamana kadar da o donan 3-5 line satan yerlere boşuna para vermişim. aklınızda soru işareti kalmadan gözü kapalı alabilirsiniz.

Övündükleri kadar var yani sorunsuz çatır çatır açıyor
Yorum Yaz

Neler sunuyoruz?